| Параметр | Значення |
|---|---|
| Бренд | RUIAN |
| Варіант | райзер |
| Діаметр | 25.4мм мм |
| Діаметр керма під винос у мм | 25.4 мм |
| Матеріал виготовлення | сталь |
| Підйом керма | підйом - 70 мм |
| Тип паковання | OEM (без брендового паковання) |
| Форма керма | райзер |
| Колір | срiблястий |
| Ширина керма | L 590 мм |
| Бренд | RUIAN |
| Варіант | райзер |
| Діаметр | 25.4мм мм |
| Діаметр керма під винос у мм | 25.4 мм |
| Колір | срiблястий |
| Матеріал виготовлення | сталь |
| Підйом керма | підйом - 70 мм |
| Тип паковання | OEM (без брендового паковання) |
| Форма керма | райзер |
| Ширина керма | L 590 мм |
Кермо Сталь 25.4мм L 590 мм 1,4T RUIAN підйом - 70мм срiблястий Райзер
- Модель: HBA-169
- Наявність: Є в наявності
-
231.00грн.
- Без ПДВ: 231.00грн.

