| Параметр | Значення |
|---|---|
| Бренд | HongFu |
| Варіант | райзер |
| Діаметр керма під винос у мм | 31.8 мм |
| Вигин назад | вигин назад 9 ° |
| Матеріал виготовлення | сталь |
| Модель | YL-004 |
| Підйом керма | підйом - 20-30 мм |
| Тип паковання | OEM (без брендового паковання) |
| Форма керма | райзер |
| Колір | чорний |
| Ширина керма | L 640 мм |
| Бренд | HongFu |
| Варіант | райзер |
| Вигин назад | вигин назад 9 ° |
| Діаметр керма під винос у мм | 31.8 мм |
| Колір | чорний |
| Матеріал виготовлення | сталь |
| Модель | YL-004 |
| Підйом керма | підйом - 20-30 мм |
| Тип паковання | OEM (без брендового паковання) |
| Форма керма | райзер |
| Ширина керма | L 640 мм |
Кермо сталь 31.8мм L 640 мм HongFu YL-004 підйом - 20-30мм загиб назад9° чорний райзер
- Модель: HBA-207
- Наявність: Є в наявності
-
132.00грн.
- Без ПДВ: 132.00грн.

