| Параметр | Значення |
|---|---|
| Бренд | JIABAO |
| Діаметр керма під винос у мм | 31.8 мм |
| Загин вгору (up sweep) | up sweep - 10 ° |
| Вигин назад | вигин назад 15 ° |
| Матеріал виготовлення | сталь |
| Модель | JB-6816 |
| Підйом керма | підйом - 75 мм |
| Тип паковання | OEM (без брендового паковання) |
| Форма керма | райзер |
| Колір | чорний |
| Ширина керма | L 650 мм |
| Бренд | JIABAO |
| Вигин назад | вигин назад 15 ° |
| Діаметр керма під винос у мм | 31.8 мм |
| Загин вгору (up sweep) | up sweep - 10 ° |
| Колір | чорний |
| Матеріал виготовлення | сталь |
| Модель | JB-6816 |
| Підйом керма | підйом - 75 мм |
| Тип паковання | OEM (без брендового паковання) |
| Форма керма | райзер |
| Ширина керма | L 650 мм |
Кермо сталь 31.8мм L 650 мм JIABAO JB-6816 підйом - 75мм загиб назад15° чорний райзер
- Модель: HBA-239
- Наявність: Є в наявності
-
187.00грн.
- Без ПДВ: 187.00грн.

