| Параметр | Значення |
|---|---|
| Бренд | JIABAO |
| Діаметр керма під винос у мм | 31.8 мм |
| Матеріал виготовлення | сталь |
| Модель | JB-6864 |
| Підйом керма | підйом - 200 мм |
| Тип паковання | OEM (без брендового паковання) |
| Форма керма | райзер |
| Колір | чорний |
| Ширина керма | L 700 мм |
| Бренд | JIABAO |
| Діаметр керма під винос у мм | 31.8 мм |
| Колір | чорний |
| Матеріал виготовлення | сталь |
| Модель | JB-6864 |
| Підйом керма | підйом - 200 мм |
| Тип паковання | OEM (без брендового паковання) |
| Форма керма | райзер |
| Ширина керма | L 700 мм |
Кермо Сталь 31.8мм L 700 мм JIABAO JB-6864 підйом - 200мм чорний Райзер
- Модель: HBA-272
- Наявність: Є в наявності
-
228.80грн.
- Без ПДВ: 228.80грн.

