| Параметр | Значення |
|---|---|
| Бренд | BRAVVOS |
| Висота стойки | без стійок L |
| Габарити корзини (Д*Ш*В) | 150*165*235 мм |
| Діаметр колеса | 16-20 " |
| Матеріал виготовлення | пластик |
| Модель | FL-BS22-02 |
| Наявність стійки | без стійки |
| Розмір Д/Ш/В (см) | 150*165*235 см |
| Тип кріплення | з кріпленням на кермо/виніс |
| Колір | білий з рожевим |
| Бренд | BRAVVOS |
| Висота стойки | без стійок L |
| Габарити корзини (Д*Ш*В) | 150*165*235 мм |
| Діаметр колеса | 16-20 " |
| Колір | білий з рожевим |
| Матеріал виготовлення | пластик |
| Модель | FL-BS22-02 |
| Наявність стійки | без стійки |
| Розмір Д/Ш/В (см) | 150*165*235 см |
| Тип кріплення | з кріпленням на кермо/виніс |
Кошик Пластик з кріпленням на кермо/виніс 16-20" 150*165*235 мм без стійки BRAVVOS FL-BS22-02 білий з рожевим
- Модель: BSK-022
- Наявність: Є в наявності
-
218.24грн.
- Без ПДВ: 218.24грн.

