| Параметр | Значення |
|---|---|
| Висота стойки | без стійок L |
| Габарити корзини (Д*Ш*В) | 335*230*230 мм |
| Діаметр колеса | 24-28 " |
| Матеріал виготовлення | сталь |
| Модель | ZDCK-002B |
| Наявність стійки | без стійки |
| Тип кріплення | на кермо |
| Тип паковання | OEM (без брендового паковання) |
| Колір | чорний |
| Висота стойки | без стійок L |
| Габарити корзини (Д*Ш*В) | 335*230*230 мм |
| Діаметр колеса | 24-28 " |
| Колір | чорний |
| Матеріал виготовлення | сталь |
| Модель | ZDCK-002B |
| Наявність стійки | без стійки |
| Тип кріплення | на кермо |
| Тип паковання | OEM (без брендового паковання) |
Кошик Сталь на кермо 24-28" 335*230*230 мм без стійки без кронштейна " ZDCK-002B чорний складний
- Модель: BSK-065
- Наявність: Є в наявності
-
396.00грн.
- Без ПДВ: 396.00грн.


