| Параметр | Значення |
|---|---|
| Висота стойки | без стійок L |
| Габарити корзини (Д*Ш*В) | 350*240*260 мм |
| Діаметр колеса | 24-28 " |
| Матеріал виготовлення | сталь |
| Модель | CK-010X |
| Наявність стійки | без стійки |
| Тип кріплення | на кермо |
| Тип паковання | OEM (без брендового паковання) |
| Колір | чорний |
| Висота стойки | без стійок L |
| Габарити корзини (Д*Ш*В) | 350*240*260 мм |
| Діаметр колеса | 24-28 " |
| Колір | чорний |
| Матеріал виготовлення | сталь |
| Модель | CK-010X |
| Наявність стійки | без стійки |
| Тип кріплення | на кермо |
| Тип паковання | OEM (без брендового паковання) |
Кошик Сталь на кермо 24-28" 350*240*260 мм без стійки без кронштейна " CK-010X чорний з ручкою, швидкоз'ємне кріплення
- Модель: BSK-066
- Наявність: Є в наявності
-
440.00грн.
- Без ПДВ: 440.00грн.


