| Параметр | Значення |
|---|---|
| Висота стойки | 400 L |
| Габарити корзини (Д*Ш*В) | 360*270*250 мм |
| Діаметр колеса | 24-28 " |
| Матеріал виготовлення | сталь |
| Модель | CK-005B |
| Наявність стійки | зі стійкою |
| Тип кріплення | на рульову колонку |
| Тип паковання | OEM (без брендового паковання) |
| Колір | чорний |
| Висота стойки | 400 L |
| Габарити корзини (Д*Ш*В) | 360*270*250 мм |
| Діаметр колеса | 24-28 " |
| Колір | чорний |
| Матеріал виготовлення | сталь |
| Модель | CK-005B |
| Наявність стійки | зі стійкою |
| Тип кріплення | на рульову колонку |
| Тип паковання | OEM (без брендового паковання) |
Кошик Сталь на рульову колонку 24-28" 360*270*250 мм зі стійкою 400L 25,4" CK-005B чорний
- Модель: BSK-060
- Наявність: Є в наявності
-
246.40грн.
- Без ПДВ: 246.40грн.


