| Параметр | Значення |
|---|---|
| Висота стойки | 400 L |
| Габарити корзини (Д*Ш*В) | 340*270*260 мм |
| Діаметр колеса | 24-28 " |
| Матеріал виготовлення | сталь |
| Модель | CK-002B |
| Наявність стійки | зі стійкою |
| Тип кріплення | під болт і на рульову колонку |
| Тип паковання | OEM (без брендового паковання) |
| Колір | чорний |
| Висота стойки | 400 L |
| Габарити корзини (Д*Ш*В) | 340*270*260 мм |
| Діаметр колеса | 24-28 " |
| Колір | чорний |
| Матеріал виготовлення | сталь |
| Модель | CK-002B |
| Наявність стійки | зі стійкою |
| Тип кріплення | під болт і на рульову колонку |
| Тип паковання | OEM (без брендового паковання) |
Кошик Сталь під болт і на рульову колонку 24-28" 340*270*260 мм зі стійкою 400L 25,4" CK-002B чорний з кришкою
- Модель: BSK-063
- Наявність: Є в наявності
-
409.20грн.
- Без ПДВ: 409.20грн.

