| Параметр | Значення |
|---|---|
| Висота стойки | 400 L |
| Габарити корзини (Д*Ш*В) | 370*290*185 мм |
| Діаметр колеса | 24-28 " |
| Матеріал виготовлення | сталь |
| Модель | CK-006S |
| Наявність стійки | зі стійкою |
| Тип кріплення | під болт і на рульову колонку |
| Колір | срiблястий |
| Висота стойки | 400 L |
| Габарити корзини (Д*Ш*В) | 370*290*185 мм |
| Діаметр колеса | 24-28 " |
| Колір | срiблястий |
| Матеріал виготовлення | сталь |
| Модель | CK-006S |
| Наявність стійки | зі стійкою |
| Тип кріплення | під болт і на рульову колонку |
Кошик Сталь під болт і на рульову колонку 24-28" 370*290*185 мм зі стійкою 400L 25,4" CK-006S срiблястий
- Модель: BSK-064
- Наявність: Є в наявності
-
387.20грн.
- Без ПДВ: 387.20грн.

