| Параметр | Значення |
|---|---|
| Висота стойки | без стійок L |
| Габарити корзини (Д*Ш*В) | 330*240*260 мм |
| Діаметр колеса | 24 " |
| Матеріал виготовлення | сталь |
| Наявність стійки | без стійки |
| Розмір Д/Ш/В (см) | 330*240*260 см |
| Тип кріплення | під болт і на рульову колонку |
| Колір | чорний |
| Висота стойки | без стійок L |
| Габарити корзини (Д*Ш*В) | 330*240*260 мм |
| Діаметр колеса | 24 " |
| Колір | чорний |
| Матеріал виготовлення | сталь |
| Наявність стійки | без стійки |
| Розмір Д/Ш/В (см) | 330*240*260 см |
| Тип кріплення | під болт і на рульову колонку |
Кошик Сталь під болт і на рульову колонку 24" 330*240*260 мм без стійки чорний
- Модель: BSKN-008
- Наявність: Є в наявності
-
208.12грн.
- Без ПДВ: 208.12грн.

