| Параметр | Значення |
|---|---|
| Бренд | VLT |
| Варіант | Універсальний |
| Діаметр колеса | 24-26 " |
| Довжина стійки | без стійки мм |
| Комплектація крила | комплект |
| Матеріал виготовлення | пластик |
| Місце кріпленнякрила | на перемичку вилки та підсідельний штир |
| Модель | FSK-BH-414 |
| Наявність стійки | без стійки |
| Спосіб кріплення заднього крила | до підседельного штиря |
| Спосіб кріпленняя перенього крила | до горили |
| Тип кріплення крила | швидкознімн. |
| Тип паковання | OEM (без брендового паковання) |
| Колір | чорний |
| Ширина | ширина 80 мм |
| Бренд | VLT |
| Варіант | Універсальний |
| Діаметр колеса | 24-26 " |
| Довжина стійки | без стійки мм |
| Колір | чорний |
| Комплектація крила | комплект |
| Місце кріплення крила | на перемичку вилки та підсідельний штир |
| Матеріал виготовлення | пластик |
| Модель | FSK-BH-414 |
| Наявність стійки | без стійки |
| Спосіб кріплення заднього крила | до підседельного штиря |
| Спосіб кріпленняя перенього крила | до горили |
| Тип кріплення крила | швидкознімн. |
| Тип паковання | OEM (без брендового паковання) |
| Ширина | ширина 80 мм |
Крила 24-26" Пластик швидкознімн. VLT FSK-BH-414 чорний без стійки на перемичку вилки та підсідельний штир
- Модель: MUD-368
- Наявність: Є в наявності
-
237.60грн.
- Без ПДВ: 237.60грн.

