| Параметр | Значення |
|---|---|
| Бренд | BRAVVOS |
| Варіант | швидкознімні |
| Діаметр колеса | 24-28 " |
| Довжина стійки | без стійки мм |
| Комплектація крила | комплект |
| Матеріал виготовлення | пластик |
| Місце кріпленнякрила | на перемичку вилки та підсідельний штир |
| Модель | FL-640 |
| Наявність стійки | без стійки |
| Спосіб кріплення заднього крила | до рами |
| Спосіб кріпленняя перенього крила | до горили |
| Кріплення | на перемичку |
| Тип кріплення крила | швидкознімн. |
| Тип паковання | OEM (без брендового паковання) |
| Колір | чорний |
| Ширина | ширина 65мм мм |
| Бренд | BRAVVOS |
| Варіант | швидкознімні |
| Діаметр колеса | 24-28 " |
| Довжина стійки | без стійки мм |
| Колір | чорний |
| Комплектація крила | комплект |
| Кріплення | на перемичку |
| Місце кріплення крила | на перемичку вилки та підсідельний штир |
| Матеріал виготовлення | пластик |
| Модель | FL-640 |
| Наявність стійки | без стійки |
| Спосіб кріплення заднього крила | до рами |
| Спосіб кріпленняя перенього крила | до горили |
| Тип кріплення крила | швидкознімн. |
| Тип паковання | OEM (без брендового паковання) |
| Ширина | ширина 65мм мм |
Крила 24-28" Пластик швидкознімн. BRAVVOS FL-640 чорний без стійки на перемичку вилки та підсідельний штир
- Модель: MUD-327
- Наявність: Є в наявності
-
314.16грн.
- Без ПДВ: 314.16грн.

