| Параметр | Значення |
|---|---|
| Бренд | RBRL |
| Варіант | швидкознімні |
| Діаметр колеса | 24-29 " |
| Довжина стійки | без стійки мм |
| Комплектація крила | комплект |
| Матеріал виготовлення | пластик |
| Місце кріпленнякрила | на штани вилки іпідседельний штыр |
| Модель | RL-990F/R |
| Наявність стійки | без стійки |
| Розмір колеса | 24-29 " |
| Спосіб кріплення заднього крила | до підседельного штиря |
| Спосіб кріпленняя перенього крила | на штани вилки |
| Кріплення | на штани вилки та підсідельний штир |
| Тип кріплення крила | швидкознімн. |
| Тип паковання | AM (брендоване паковання) |
| Колір | чорний |
| Бренд | RBRL |
| Варіант | швидкознімні |
| Діаметр колеса | 24-29 " |
| Довжина стійки | без стійки мм |
| Колір | чорний |
| Комплектація крила | комплект |
| Кріплення | на штани вилки та підсідельний штир |
| Місце кріплення крила | на штани вилки і підседельний штыр |
| Матеріал виготовлення | пластик |
| Модель | RL-990F/R |
| Наявність стійки | без стійки |
| Розмір колеса | 24-29 " |
| Спосіб кріплення заднього крила | до підседельного штиря |
| Спосіб кріпленняя перенього крила | на штани вилки |
| Тип кріплення крила | швидкознімн. |
| Тип паковання | AM (брендоване паковання) |
Крила 24-29" Пластик швидкознімн. RBRL RL-990F/R чорний без стійки на штани вилки і підседельний штыр AM (брендоване пакування)
- Модель: MUD-415
- Наявність: Є в наявності
-
892.76грн.
- Без ПДВ: 892.76грн.





