| Параметр | Значення |
|---|---|
| Бренд | BRAVVOS |
| Діаметр колеса | 26 " |
| Довжина стійки | f.360 r.360 мм |
| Додаткові властивості крила | повнорозмірн. |
| Матеріал виготовлення | пластик |
| Модель | X080 |
| Наявність стійки | зі стійкою |
| Тип кріплення крила | не швидкознімне |
| Тип паковання | OEM (без брендового паковання) |
| Колір | чорний |
| Ширина | ширина 80 мм |
| Бренд | BRAVVOS |
| Діаметр колеса | 26 " |
| Довжина стійки | f.360 r.360 мм |
| Додаткові властивості крила | повнорозмірн. |
| Колір | чорний |
| Матеріал виготовлення | пластик |
| Модель | X080 |
| Наявність стійки | зі стійкою |
| Тип кріплення крила | не швидкознімне |
| Тип паковання | OEM (без брендового паковання) |
| Ширина | ширина 80 мм |
Крила 26" Пластик BRAVVOS X080 чорний зі стійкою f.360 r.360мм повнорозмірн.
- Модель: MUD-26-088
- Наявність: Є в наявності
-
548.24грн.
- Без ПДВ: 548.24грн.


