| Параметр | Значення |
|---|---|
| Бренд | BRAVVOS |
| Діаметр колеса | 26 " |
| Довжина стійки | m.s. 355 мм |
| Матеріал виготовлення | пластик |
| Модель | X110 |
| Наявність стійки | зі стійкою |
| Кріплення | на пір'я рами та штани вилки |
| Тип кріплення крила | не швидкознімне |
| Тип | повнорозмірн. |
| Тип паковання | OEM (без брендового паковання) |
| Колір | чорний |
| Ширина | ширина 110 мм |
| Бренд | BRAVVOS |
| Діаметр колеса | 26 " |
| Довжина стійки | m.s. 355 мм |
| Колір | чорний |
| Кріплення | на пір'я рами та штани вилки |
| Матеріал виготовлення | пластик |
| Модель | X110 |
| Наявність стійки | зі стійкою |
| Тип | повнорозмірн. |
| Тип кріплення крила | не швидкознімне |
| Тип паковання | OEM (без брендового паковання) |
| Ширина | ширина 110 мм |
Крила 26" Пластик повнорозмірн. BRAVVOS X110 чорний зі стійкою m.s. 355мм
- Модель: MUD-26-102
- Наявність: Є в наявності
-
580.80грн.
- Без ПДВ: 580.80грн.


