| Параметр | Значення |
|---|---|
| Бренд | BRAVVOS |
| Діаметр колеса | 27.5 " |
| Довжина стійки | f.375 r.375 мм |
| Матеріал виготовлення | пластик |
| Модель | X080 |
| Наявність стійки | зі стійкою |
| Тип кріплення крила | не швидкознімне |
| Тип | повнорозмірн. |
| Тип паковання | OEM (без брендового паковання) |
| Колір | чорний |
| Ширина | ширина 80 мм |
| Бренд | BRAVVOS |
| Діаметр колеса | 27.5 " |
| Довжина стійки | f.375 r.375 мм |
| Колір | чорний |
| Матеріал виготовлення | пластик |
| Модель | X080 |
| Наявність стійки | зі стійкою |
| Тип | повнорозмірн. |
| Тип кріплення крила | не швидкознімне |
| Тип паковання | OEM (без брендового паковання) |
| Ширина | ширина 80 мм |
Крила 27.5" Пластик повнорозмірн. BRAVVOS X080 чорний зі стійкою f.375 r.375мм
- Модель: MUD-27.5-002
- Наявність: Є в наявності
-
555.28грн.
- Без ПДВ: 555.28грн.


