| Параметр | Значення |
|---|---|
| Бренд | Feitech |
| Варіант | повнорозмірні |
| Діаметр колеса | 28 " |
| Довжина стійки | f.370 r.370 мм |
| Комплектація крила | комплект |
| Матеріал виготовлення | пластик |
| Місце кріпленнякрила | кріпл. на штани вилки та задні пера |
| Модель | SY-8155 |
| Наявність стійки | зі стійкою |
| Розмір колеса | 28 " |
| Спосіб кріплення заднього крила | до рами та на пір'я |
| Спосіб кріпленняя перенього крила | до горили та на штани вилки |
| Тип кріплення крила | не швидкознімне |
| Тип паковання | OEM (без брендового паковання) |
| Колір | чорний |
| Ширина | ширина 55 мм |
| Бренд | Feitech |
| Варіант | повнорозмірні |
| Діаметр колеса | 28 " |
| Довжина стійки | f.370 r.370 мм |
| Колір | чорний |
| Комплектація крила | комплект |
| Місце кріплення крила | кріпл. на штани вилки та задні пера |
| Матеріал виготовлення | пластик |
| Модель | SY-8155 |
| Наявність стійки | зі стійкою |
| Розмір колеса | 28 " |
| Спосіб кріплення заднього крила | до рами та на пір'я |
| Спосіб кріпленняя перенього крила | до горили та на штани вилки |
| Тип кріплення крила | не швидкознімне |
| Тип паковання | OEM (без брендового паковання) |
| Ширина | ширина 55 мм |
Крила 28" Пластик Feitech SY-8155 чорний зі стійкою f.370 r.370мм кріпл. на штани вилки та задні пера
- Модель: MUD-483
- Наявність: Є в наявності
-
501.60грн.
- Без ПДВ: 501.60грн.

