| Параметр | Значення |
|---|---|
| Діаметр колеса | 28 " |
| Довжина стійки | 400 мм |
| Матеріал виготовлення | пластик |
| Модель | PVC28 |
| Наявність стійки | зі стійкою |
| Тип кріплення крила | не швидкознімне |
| Тип паковання | OEM (без брендового паковання) |
| Колір | срiблястий |
| Ширина | ширина 55 мм |
| Діаметр колеса | 28 " |
| Довжина стійки | 400 мм |
| Колір | срiблястий |
| Матеріал виготовлення | пластик |
| Модель | PVC28 |
| Наявність стійки | зі стійкою |
| Тип кріплення крила | не швидкознімне |
| Тип паковання | OEM (без брендового паковання) |
| Ширина | ширина 55 мм |
Крила 28" Пластик PVC28 срiблястий зі стійкою 400мм
- Модель: MUD-28-165
- Наявність: Є в наявності
-
440.00грн.
- Без ПДВ: 440.00грн.

