| Параметр | Значення |
|---|---|
| Діаметр колеса | 18 " |
| Дополнительные свойства колеса | литий обід |
| Кріплення дискового тормозумотора | с креплением дискового тормоза |
| Модель | ELDORADO |
| Модель обода | VLT |
| Мотор під касету/тріскачку | під тріскачку |
| Потужність мотора | 1000 Вт |
| Напруга | 48 B |
| Сторона приводу | прямий привід |
| Тип мотору | прямой привод |
| Кількість отворів мотора під спиці | нет |
| Ширина осі під посадочне місце | 220 |
| Діаметр колеса | 18 " |
| Дополнительные свойства колеса | литий обід |
| Кількість отворів мотора під спиці | нет |
| Кріплення дискового тормозу мотора | с креплением дискового тормоза |
| Модель | ELDORADO |
| Модель обода | VLT |
| Мотор під касету/тріскачку | під тріскачку |
| Напруга | 48 B |
| Потужність мотора | 1000 Вт |
| Сторона приводу | прямий привід |
| Тип мотору | прямой привод |
| Ширина осі під посадочне місце | 220 |
Мотор-колесо 18" прямий привід прямой привод 48 B 1000 Вт під тріскачку ELDORADO литий обід
- Модель: MOR-18-001
- Наявність: Є в наявності
-
6355.36грн.
- Без ПДВ: 6355.36грн.

