| Параметр | Значення |
|---|---|
| Вага велосипедиста | 100 кг |
| Час заряджання батареї | до 4 годин |
| Діаметр колеса | 19 " |
| Ємність батареї А*г | 35 А*г |
| Максимальна швидкість | 85 км/год |
| Матеріал рами | AL |
| Модель велосипеда | R1 |
| Потужність мотора | 2500 Вт |
| Напруга | 72 B |
| Покришки | FR: 70/100-19", RR:70/100-19" |
| Середній запас ходу | 120 км |
| Тип гальм | дискові, гідравлічні |
| Ход амортизатора рамы | F: 200 R: 85 мм |
| Колір | чорний з червоним |
| Ємність батареї А*г | 35 А*г |
| Вага велосипедиста | 100 кг |
| Діаметр колеса | 19 " |
| Колір | чорний з червоним |
| Максимальна швидкість | 85 км/год |
| Матеріал рами | AL |
| Модель велосипеда | R1 |
| Напруга | 72 B |
| Покришки | FR: 70/100-19", RR:70/100-19" |
| Потужність мотора | 2500 Вт |
| Середній запас ходу | 120 км |
| Тип гальм | дискові, гідравлічні |
| Ход амортизатора рамы | F: 200 R: 85 мм |
| Час заряджання батареї | до 4 годин |
Мотоцикл R1 19" 72 B 2500 Вт 35 А*г чорний з червоним
- Модель: MTC-005
- Наявність: Є в наявності
-
220000.00грн.
- Без ПДВ: 220000.00грн.




