| Параметр | Значення |
|---|---|
| Бренд | GIYO |
| Максимальний тиск | 80psi |
| Матеріал виготовлення | алюмiнiй |
| Модель | GP-04A |
| Наявність манометру | без монометру |
| Тип насоса | міні |
| Тип ніпеля | AV/FV |
| Тип паковання | AM (брендоване паковання) |
| Бренд | GIYO |
| Максимальний тиск | 80psi |
| Матеріал виготовлення | алюмiнiй |
| Модель | GP-04A |
| Наявність манометру | без монометру |
| Тип ніпеля | AV/FV |
| Тип насоса | міні |
| Тип паковання | AM (брендоване паковання) |
Насос міні GIYO GP-04A Алюмiнiй 80psi AV/FV AM (брендоване пакування)
- Модель: PUM-055
- Наявність: Є в наявності
-
439.12грн.
- Без ПДВ: 439.12грн.

