| Параметр | Значення |
|---|---|
| Бренд | GIYO |
| Максимальний тиск | 80psi |
| Матеріал виготовлення | алюмiнiй |
| Модель | GP-961A |
| Наявність манометру | з манометром |
| Тип насоса | міні |
| Тип ніпеля | AV/FV |
| Тип паковання | AM (брендоване паковання) |
| Колір | сірий |
| Бренд | GIYO |
| Колір | сірий |
| Максимальний тиск | 80psi |
| Матеріал виготовлення | алюмiнiй |
| Модель | GP-961A |
| Наявність манометру | з манометром |
| Тип ніпеля | AV/FV |
| Тип насоса | міні |
| Тип паковання | AM (брендоване паковання) |
Насос міні GIYO GP-961A Алюмiнiй сірий 80psi з манометром AV/FV AM (брендоване пакування)
- Модель: PUM-038
- Наявність: Є в наявності
-
489.28грн.
- Без ПДВ: 489.28грн.

