| Параметр | Значення |
|---|---|
| Бренд | GIYO |
| Максимальний тиск | 80psi |
| Матеріал виготовлення | алюмiнiй |
| Модель | GP-96A |
| Наявність манометру | без монометру |
| Тип насоса | міні |
| Тип ніпеля | AV/FV |
| Тип паковання | AM (брендоване паковання) |
| Колір | червоний |
| Бренд | GIYO |
| Колір | червоний |
| Максимальний тиск | 80psi |
| Матеріал виготовлення | алюмiнiй |
| Модель | GP-96A |
| Наявність манометру | без монометру |
| Тип ніпеля | AV/FV |
| Тип насоса | міні |
| Тип паковання | AM (брендоване паковання) |
Насос міні GIYO GP-96A Алюмiнiй червоний 80psi AV/FV AM (брендоване пакування)
- Модель: PUM-024
- Наявність: Є в наявності
-
383.68грн.
- Без ПДВ: 383.68грн.

