| Параметр | Значення |
|---|---|
| Бренд | GIYO |
| Максимальний тиск | 120psi |
| Матеріал виготовлення | алюмiнiй |
| Модель | GP-06A |
| Наявність манометру | без монометру |
| Тип насоса | міні телескоп. |
| Тип ніпеля | AV/FV |
| Тип паковання | AM (брендоване паковання) |
| Колір | сірий |
| Бренд | GIYO |
| Колір | сірий |
| Максимальний тиск | 120psi |
| Матеріал виготовлення | алюмiнiй |
| Модель | GP-06A |
| Наявність манометру | без монометру |
| Тип ніпеля | AV/FV |
| Тип насоса | міні телескоп. |
| Тип паковання | AM (брендоване паковання) |
Насос міні телескоп. GIYO GP-06A Алюмiнiй сірий 120psi AV/FV AM (брендоване пакування)
- Модель: PUM-043
- Наявність: Є в наявності
-
421.96грн.
- Без ПДВ: 421.96грн.

