| Параметр | Значення |
|---|---|
| Бренд обода | VLT |
| Вага Нетто | 570 кг |
| Діаметр колеса | 26 " |
| Кількість отворів | 36 H |
| Матеріал обода | алюмiнiй |
| Модель обода | HLQC-04 |
| Наявність проточки під гальмо | з проточкою |
| Розмір колеса | 26 " |
| Конструкція обода | подвійний протиударний |
| Тип паковання | OEM (без брендового паковання) |
| Товщина спиці | 14G |
| Колір обода | чорний |
| Бренд обода | VLT |
| Вага Нетто | 570 кг |
| Діаметр колеса | 26 " |
| Кількість отворів | 36 H |
| Колір обода | чорний |
| Конструкція обода | подвійний протиударний |
| Матеріал обода | алюмiнiй |
| Модель обода | HLQC-04 |
| Наявність проточки під гальмо | з проточкою |
| Розмір колеса | 26 " |
| Тип паковання | OEM (без брендового паковання) |
| Товщина спиці | 14G |
Обід 26" Алюмiнiй 36H 14G подвійний протиударний з проточкою VLT HLQC-04 чорний
- Модель: RIM-26-009-10
- Наявність: Є в наявності
-
448.80грн.
- Без ПДВ: 448.80грн.

