| Параметр | Значення |
|---|---|
| Бренд обода | VLT |
| Діаметр колеса | 28 " |
| Кількість отворів | 36 H |
| Матеріал обода | алюмiнiй |
| Модель обода | HLQC-04 |
| Наявність проточки під гальмо | без проточки |
| Розмір колеса | 28 " |
| Конструкція обода | подвійний протиударний |
| Тип паковання | OEM (без брендового паковання) |
| Товщина спиці | 12G |
| Колір обода | чорний з наклейкою |
| Бренд обода | VLT |
| Діаметр колеса | 28 " |
| Кількість отворів | 36 H |
| Колір обода | чорний з наклейкою |
| Конструкція обода | подвійний протиударний |
| Матеріал обода | алюмiнiй |
| Модель обода | HLQC-04 |
| Наявність проточки під гальмо | без проточки |
| Розмір колеса | 28 " |
| Тип паковання | OEM (без брендового паковання) |
| Товщина спиці | 12G |
Обід 28" Алюмiнiй 36H 12G подвійний протиударний без проточки VLT HLQC-04 чорний з наклейкою
- Модель: RIM-28-022
- Наявність: Є в наявності
-
380.60грн.
- Без ПДВ: 380.60грн.

