| Параметр | Значення |
|---|---|
| Бренд обода | VLT |
| Вага Нетто | 0,76 кг |
| Діаметр колеса | 28 " |
| Кількість отворів | 36 H |
| Матеріал обода | алюмiнiй |
| Модель обода | HLQC-04 |
| Наявність проточки під гальмо | з проточкою |
| Конструкція обода | подвійний протиударний |
| Тип паковання | OEM (без брендового паковання) |
| Товщина спиці | 14G |
| Колір обода | чорний |
| Бренд обода | VLT |
| Вага Нетто | 0,76 кг |
| Діаметр колеса | 28 " |
| Кількість отворів | 36 H |
| Колір обода | чорний |
| Конструкція обода | подвійний протиударний |
| Матеріал обода | алюмiнiй |
| Модель обода | HLQC-04 |
| Наявність проточки під гальмо | з проточкою |
| Тип паковання | OEM (без брендового паковання) |
| Товщина спиці | 14G |
Обід 28" Алюмiнiй 36H 14G подвійний протиударний з проточкою VLT HLQC-04 чорний
- Модель: RIM-28-003-1
- Наявність: Є в наявності
-
487.96грн.
- Без ПДВ: 487.96грн.

