Велосипедні педалі VPE-F55 призначені для міських велосипедів. Корпус виготовлений з нейлону, вісь - з борної сталі. Матеріали дуже міцні та довговічні, що вкрай важливо для педалей. Конструкція педалі має складану форму, що допоможе зробити велосипед менш габаритним при зберіганні, особливо гарно такі педалі підходять для складаних велосипедів. Оснащені світловідбивачами для підвищення безпеки їзди в темний час доби.
Характеристики:
Призначення: City, Folding
Корпус: нейлон
Вісь: борна сталь
Розміри: 108.5x71.5 мм (56.6x69.5 мм в складеному стані)
Різьба: 9/16"
Підшипники: кулькові
Вага: 424 г (пара)
| Бренд | VP |
| Вес | 424 грамма |
| Вид | Педаль |
| Материал | термопласт |
| Назначение | Городской велосипед |
| НаименованиеУкр | Педалі VP VP-F55 складна, 9/16" х20Т, вісь Steel, корпус чорний Nylon |
| Не оплачивать бонусами | нет |
| Не отображать на сайте | нет |
| Порядок сортировки | 4.5 |
| Размер | 107 х 69. 5 мм |
| Стандарт резьбы | 9/16" |
| Тип педалей | Платформа |
| Тип подшипника педалей | Насыпной |
Педали VP VP-F55 складная, 9/16"х20Т, ось Steel, корпус черный Nylon
- Модель: PED-42-42
- Наявність: Є в наявності
-
511.00грн.
- Без ПДВ: 511.00грн.

