| Параметр | Значення |
|---|---|
| Бренд | SHIMANO |
| Тип тяги | н/тяга |
| Діаметр хомута | під трубу 28,6мм |
| Діаметр хомута | 28.6 мм |
| Ємність перемикача | 18 T |
| Кількість швидкостей | 3x7 швидк. |
| Кількість швидкостей | 3 шв |
| Максимальна зірка для перемикача | max- 42 T |
| Модель | FD-TZ500 |
| Розміщення хомута | верхн. хомут |
| Тип кріплення переднього перемикача | хомут |
| Тип паковання | OEM (без брендового паковання) |
| Колір | чорний |
| Ємність перемикача | 18 T |
| Бренд | SHIMANO |
| Діаметр хомута | 28.6 мм |
| Кількість швидкостей | 3 шв |
| Колір | чорний |
| Максимальна зірка для перемикача | max- 42 T |
| Модель | FD-TZ500 |
| Розміщення хомута | верхн. хомут |
| Тип кріплення переднього перемикача | хомут |
| Тип паковання | OEM (без брендового паковання) |
| Тип тяги | н/тяга |
Перемикач перед. н/тяга верхн. хомут 3 індекс max-42T 28.6мм SHIMANO FD-TZ500 чорний
- Модель: DERF-084
- Наявність: Є в наявності
-
187.44грн.
- Без ПДВ: 187.44грн.

