| Параметр | Значення |
|---|---|
| Діаметр колеса | 28 " |
| Довжина | 340 мм |
| Матеріал виготовлення | сталь |
| Модель | PJ-72E |
| Регулювання довдини | нерегульована довжина |
| Тип кріплення | бокова (на вісь заднього колеса) |
| Тип паковання | OEM (без брендового паковання) |
| Колір | срiблястий |
| Діаметр колеса | 28 " |
| Довжина | 340 мм |
| Колір | срiблястий |
| Матеріал виготовлення | сталь |
| Модель | PJ-72E |
| Регулювання довдини | нерегульована довжина |
| Регулювання довжини | нерегульована довжина |
| Тип кріплення | бокова (на вісь заднього колеса) |
| Тип паковання | OEM (без брендового паковання) |
Підніжка бокова (на вісь заднього колеса) Сталь 340мм нерегульована довжина 28" PJ-72E срiблястий
- Модель: KIS-169
- Наявність: Є в наявності
-
127.60грн.
- Без ПДВ: 127.60грн.

