| Параметр | Значення |
|---|---|
| Бренд | BEcool |
| Діаметр колеса | 24-28 " |
| Довжина | 348-380 мм |
| Матеріал виготовлення | алюмiнiй + пластик |
| Модель | BC-KT253 |
| Розмір колеса | 24-29 " |
| Регулювання довдини | регульована довжина |
| Тип кріплення | бокова (на заднє перо) |
| Тип паковання | OEM (без брендового паковання) |
| Колір | чорний |
| Бренд | BEcool |
| Діаметр колеса | 24-28 " |
| Довжина | 348-380 мм |
| Колір | чорний |
| Матеріал виготовлення | алюмiнiй + пластик |
| Модель | BC-KT253 |
| Регулювання довдини | регульована довжина |
| Регулювання довжини | регульована довжина |
| Розмір колеса | 24-29 " |
| Тип кріплення | бокова (на заднє перо) |
| Тип паковання | OEM (без брендового паковання) |
Підніжка бокова (на заднє перо) Алюміний + пластик 348-380мм регульована довжина 24-28" BEcool BC-KT253 чорний
- Модель: KIS-060
- Наявність: Є в наявності
-
350.68грн.
- Без ПДВ: 350.68грн.





