| Параметр | Значення |
|---|---|
| Бренд | VLT |
| Бренд велосипеда | Leon |
| Діаметр підседільного штира | 30.4 мм |
| Довжина | 400 мм |
| Матеріал виготовлення | алюмiнiй |
| Наявність замка на сідлі/ п-сід штирі | з замком |
| Тип паковання | OEM (без брендового паковання) |
| Колір | чорний |
| Бренд | VLT |
| Бренд велосипеда | Leon |
| Діаметр підседільного штира | 30.4 мм |
| Довжина | 400 мм |
| Колір | чорний |
| Матеріал виготовлення | алюмiнiй |
| Наявність замка на сідлі/ п-сід штирі | з замком |
| Тип паковання | OEM (без брендового паковання) |
Підсідельний штир Алюмiнiй 30.4 мм 400 мм з замком VLT чорний
- Виробник: Leon
- Модель: SEPs-Al-018
- Наявність: Є в наявності
-
435.60грн.
- Без ПДВ: 435.60грн.

