| Параметр | Значення |
|---|---|
| Бренд | Kalloy "UNO" |
| Діаметр підседільного штира | 30.9 мм |
| Довжина | 400 мм |
| Матеріал виготовлення | алюмiнiй |
| Модель | SP-602 |
| Наявність замка на сідлі/ п-сід штирі | з замком |
| Тип паковання | OEM (без брендового паковання) |
| Колір | чорний |
| Бренд | Kalloy "UNO" |
| Діаметр підседільного штира | 30.9 мм |
| Довжина | 400 мм |
| Колір | чорний |
| Матеріал виготовлення | алюмiнiй |
| Модель | SP-602 |
| Наявність замка на сідлі/ п-сід штирі | з замком |
| Тип паковання | OEM (без брендового паковання) |
Підсідельний штир Алюмiнiй 30.9 мм 400 мм з замком Kalloy "UNO" "UNO" SP-602 чорний
- Модель: SEP-AL-052
- Наявність: Є в наявності
-
531.52грн.
- Без ПДВ: 531.52грн.

