| Параметр | Значення |
|---|---|
| Діаметр підседільного штира | 25.4 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Матеріал виготовлення | сталь |
| Модель велосипеда | PJ-59B |
| Наявність замка на сідлі/ п-сід штирі | невідомо |
| Тип паковання | OEM (без брендового паковання) |
| Колір | срiблястий |
| Діаметр підседільного штира | 25.4 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Колір | срiблястий |
| Матеріал виготовлення | сталь |
| Модель велосипеда | PJ-59B |
| Наявність замка на сідлі/ п-сід штирі | невідомо |
| Тип паковання | OEM (без брендового паковання) |
Підсідельний штир Сталь 25.4 мм 300 мм PJ-59B срiблястий з насічками
- Модель: SEP-ST-160
- Наявність: Є в наявності
-
57.20грн.
- Без ПДВ: 57.20грн.

