| Параметр | Значення |
|---|---|
| Бренд | FUWEI |
| Діаметр підседільного штира | 25.4 мм |
| Довжина | 350 мм |
| Матеріал виготовлення | сталь |
| Модель | SP-200 |
| Наявність замка на сідлі/ п-сід штирі | без замка |
| Тип паковання | OEM (без брендового паковання) |
| Колір | чорний |
| Бренд | FUWEI |
| Діаметр підседільного штира | 25.4 мм |
| Довжина | 350 мм |
| Колір | чорний |
| Матеріал виготовлення | сталь |
| Модель | SP-200 |
| Наявність замка на сідлі/ п-сід штирі | без замка |
| Тип паковання | OEM (без брендового паковання) |
Підсідельний штир Сталь 25.4 мм 350 мм без замка FUWEI SP-200 чорний з насічками
- Модель: SEP-St-088
- Наявність: Є в наявності
-
149.60грн.
- Без ПДВ: 149.60грн.

