| Параметр | Значення |
|---|---|
| Діаметр | 25.4мм мм |
| Діаметр підседільного штира | 25.4 мм |
| Довжина | 450 мм |
| Матеріал виготовлення | сталь |
| Модель | YL-200 |
| Наявність замка на сідлі/ п-сід штирі | без замка |
| Тип паковання | OEM (без брендового паковання) |
| Колір | чорний |
| Діаметр | 25.4мм мм |
| Діаметр підседільного штира | 25.4 мм |
| Довжина | 450 мм |
| Колір | чорний |
| Матеріал виготовлення | сталь |
| Модель | YL-200 |
| Наявність замка на сідлі/ п-сід штирі | без замка |
| Тип паковання | OEM (без брендового паковання) |
Підсідельний штир Сталь 25.4 мм 450 мм без замка YL-200 чорний
- Модель: SEP-St-124
- Наявність: Є в наявності
-
162.80грн.
- Без ПДВ: 162.80грн.

