| Параметр | Значення |
|---|---|
| Бренд | FUWEI |
| Діаметр підседільного штира | 27.2 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Матеріал виготовлення | сталь |
| Модель | SP-200 |
| Наявність замка на сідлі/ п-сід штирі | без замка |
| Тип паковання | OEM (без брендового паковання) |
| Колір | чорний (матовий) |
| Бренд | FUWEI |
| Діаметр підседільного штира | 27.2 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Колір | чорний (матовий) |
| Матеріал виготовлення | сталь |
| Модель | SP-200 |
| Наявність замка на сідлі/ п-сід штирі | без замка |
| Тип паковання | OEM (без брендового паковання) |
Підсідельний штир Сталь 27.2 мм 300 мм без замка FUWEI SP-200 чорний (матовий) з насічками
- Модель: SEP-St-085
- Наявність: Є в наявності
-
149.60грн.
- Без ПДВ: 149.60грн.

