| Параметр | Значення |
|---|---|
| Діаметр | 350 мм |
| Діаметр підседільного штира | 28.6 мм |
| Довжина | 350 мм |
| Матеріал виготовлення | сталь |
| Модель | YL-200 |
| Наявність замка на сідлі/ п-сід штирі | без замка |
| Тип паковання | OEM (без брендового паковання) |
| Колір | чорний |
| Діаметр | 350 мм |
| Діаметр підседільного штира | 28.6 мм |
| Довжина | 350 мм |
| Колір | чорний |
| Матеріал виготовлення | сталь |
| Модель | YL-200 |
| Наявність замка на сідлі/ п-сід штирі | без замка |
| Тип паковання | OEM (без брендового паковання) |
Підсідельний штир Сталь 28.6 мм 350 мм без замка YL-200 чорний з насічками
- Модель: SEP-St-125
- Наявність: Є в наявності
-
174.24грн.
- Без ПДВ: 174.24грн.

