| Параметр | Значення |
|---|---|
| Діаметр керма під винос у мм | 25.4 мм |
| Діаметр штока вилки | 1-1/8 " |
| Довжина виноса | довжина - 120 мм |
| Матеріал виготовлення | алюмiнiй |
| Модель | CB-05E |
| Наявність різьби | безрізьб. |
| Тип паковання | OEM (без брендового паковання) |
| Колір | чорний |
| Діаметр керма під винос у мм | 25.4 мм |
| Діаметр штока вилки | 1-1/8 " |
| Довжина виноса | довжина - 120 мм |
| Колір | чорний |
| Матеріал виготовлення | алюмiнiй |
| Модель | CB-05E |
| Наявність різьби | безрізьб. |
| Тип паковання | OEM (без брендового паковання) |
Подовжувач штока вилки AL 1-1/8" довжина: 120мм чорний CB-05E
- Модель: STM-AL-153
- Наявність: Є в наявності
-
290.40грн.
- Без ПДВ: 290.40грн.

