| Параметр | Значення |
|---|---|
| Антипрокольний шар покришки | ні |
| Бренд | WANDA |
| Діаметр колеса | 16 " |
| Модель | P1023 |
| Наявність антипроколу | без антипроколу |
| Розмір колеса | 16 " |
| Тип протектора | (дорожний) |
| Тип паковання | OEM (без брендового паковання) |
| TPI (щілність плетіння) | 30 TPI |
| Ширина покришки | x 1.95 |
| TPI (щілність плетіння) | 30 TPI |
| Антипрокольний шар покришки | ні |
| Бренд | WANDA |
| Діаметр колеса | 16 " |
| Модель | P1023 |
| Наявність антипроколу | без антипроколу |
| Розмір колеса | 16 " |
| Тип паковання | OEM (без брендового паковання) |
| Тип протектора | (дорожний) |
| Ширина покришки | x 1.95 |
Покришка 16" x 1.95 чорний 30 TPI (дорожний) WANDA P1023
- Модель: TIR-16-008
- Наявність: Є в наявності
-
194.04грн.
- Без ПДВ: 194.04грн.

