| Параметр | Значення |
|---|---|
| Антипрокольний шар покришки | з антипрок. зах. 5мм |
| Безкамерне використання | ні |
| Бренд | WANDA |
| Діаметр колеса | 20 " |
| Модель | W1255 |
| Тип протектора | (дрібний шип) |
| Функція складання покришки | ні |
| Ширина покришки | x 2.10 |
| Антипрокольний шар покришки | з антипрок. зах. 5мм |
| Безкамерне використання | ні |
| Бренд | WANDA |
| Діаметр колеса | 20 " |
| Модель | W1255 |
| Тип протектора | (дрібний шип) |
| Функція складання покришки | ні |
| Ширина покришки | x 2.10 |
Покришка 20" x 2.10 чорний з антипрок. зах. 5мм (дрібний шип) WANDA W1255
- Модель: TIR-20-040
- Наявність: Є в наявності
-
312.40грн.
- Без ПДВ: 312.40грн.

