| Параметр | Значення |
|---|---|
| Антипрокольний шар покришки | ні |
| Бренд | WANDA |
| Діаметр колеса | 20 " |
| Модель | P1272 |
| Розмір колеса | 20 " |
| Тип паковання | OEM (без брендового паковання) |
| TPI (щілність плетіння) | 30 TPI |
| Ширина покришки | x 4.0 |
| TPI (щілність плетіння) | 30 TPI |
| Антипрокольний шар покришки | ні |
| Бренд | WANDA |
| Діаметр колеса | 20 " |
| Модель | P1272 |
| Розмір колеса | 20 " |
| Тип паковання | OEM (без брендового паковання) |
| Ширина покришки | x 4.0 |
Покришка 20" x 4.0 чорний 30 TPI fat-bike WANDA P1272
- Модель: TIR-20-018
- Наявність: Є в наявності
-
682.44грн.
- Без ПДВ: 682.44грн.

