| Параметр | Значення |
|---|---|
| Антипрокольний шар покришки | з антипрок. зах. |
| Бренд | WANDA |
| Діаметр колеса | 24 " |
| Модель | W2003 |
| Наявність антипроколу | з антипроколом |
| Розмір колеса | 24 " |
| Тип протектора | (дрібний шип) |
| TPI (щілність плетіння) | 30 TPI |
| Ширина покришки | x 1.95 |
| TPI (щілність плетіння) | 30 TPI |
| Антипрокольний шар покришки | з антипрок. зах. |
| Бренд | WANDA |
| Діаметр колеса | 24 " |
| Модель | W2003 |
| Наявність антипроколу | з антипроколом |
| Розмір колеса | 24 " |
| Тип протектора | (дрібний шип) |
| Ширина покришки | x 1.95 |
Покришка 24" x 1.95 чорний 30 TPI з антипрок. зах. (дрібний шип) WANDA W2003
- Модель: TIR-24-008
- Наявність: Є в наявності
-
440.00грн.
- Без ПДВ: 440.00грн.

