| Параметр | Значення |
|---|---|
| Антипрокольний шар покришки | з антипрок. зах. |
| Бренд | WANDA |
| Діаметр колеса | 26 " |
| Модель | P1128 |
| Наявність антипроколу | з антипроколом |
| Розмір колеса | 26 " |
| Тип протектора | (дорожний) |
| Тип паковання | OEM (без брендового паковання) |
| TPI (щілність плетіння) | 30 TPI |
| Ширина покришки | x 2.0 |
| TPI (щілність плетіння) | 30 TPI |
| Антипрокольний шар покришки | з антипрок. зах. |
| Бренд | WANDA |
| Діаметр колеса | 26 " |
| Модель | P1128 |
| Наявність антипроколу | з антипроколом |
| Розмір колеса | 26 " |
| Тип паковання | OEM (без брендового паковання) |
| Тип протектора | (дорожний) |
| Ширина покришки | x 2.0 |
Покришка 26" x 2.0 чорний 30 TPI з антипрок. зах. (дорожний) WANDA P1128
- Модель: TIR-26-017
- Наявність: Є в наявності
-
503.80грн.
- Без ПДВ: 503.80грн.

