| Параметр | Значення |
|---|---|
| Антипрокольний шар покришки | з антипрок. зах. |
| Безкамерне використання | ні |
| Бренд | WANDA |
| Діаметр колеса | 26 " |
| Модель | P123K |
| Тип протектора | (слік) |
| Тип паковання | OEM (без брендового паковання) |
| Функція складання покришки | ні |
| TPI (щілність плетіння) | 30 TPI |
| Ширина покришки | x 2.125 |
| TPI (щілність плетіння) | 30 TPI |
| Антипрокольний шар покришки | з антипрок. зах. |
| Безкамерне використання | ні |
| Бренд | WANDA |
| Діаметр колеса | 26 " |
| Модель | P123K |
| Тип паковання | OEM (без брендового паковання) |
| Тип протектора | (слік) |
| Функція складання покришки | ні |
| Ширина покришки | x 2.125 |
Покришка 26" x 2.125 чорний 30 TPI з антипрок. зах. (слік) WANDA P123K
- Модель: TIR-26-065
- Наявність: Є в наявності
-
502.92грн.
- Без ПДВ: 502.92грн.


