| Параметр | Значення |
|---|---|
| Антипрокольний шар покришки | з антипрок. зах. |
| Бренд | WANDA |
| Діаметр колеса | 29 " |
| Модель | W2003 |
| Наявність антипроколу | з антипроколом |
| Тип протектора | (дрібний шип) з антипрокол. захист.5мм |
| Тип паковання | OEM (без брендового паковання) |
| TPI (щілність плетіння) | 30 TPI |
| Ширина покришки | x 2.10 |
| TPI (щілність плетіння) | 30 TPI |
| Антипрокольний шар покришки | з антипрок. зах. |
| Бренд | WANDA |
| Діаметр колеса | 29 " |
| Модель | W2003 |
| Наявність антипроколу | з антипроколом |
| Тип паковання | OEM (без брендового паковання) |
| Тип протектора | (дрібний шип) з антипрокол. захист.5мм |
| Ширина покришки | x 2.10 |
Покришка 29" x 2.10 чорний 30 TPI з антипрок. зах. (дрібний шип) з антипрокол. захист.5мм WANDA W2003
- Модель: TIR-111
- Наявність: Є в наявності
-
759.44грн.
- Без ПДВ: 759.44грн.

