| Параметр | Значення |
|---|---|
| Антипрокольний шар покришки | з антипрок. зах. 5мм |
| Бренд | WANDA |
| Діаметр колеса | 29 " |
| Модель | W2030 (A) |
| Тип протектора | (дрібний шип) |
| Тип паковання | OEM (без брендового паковання) |
| Ширина покришки | x 2.10 |
| Антипрокольний шар покришки | з антипрок. зах. 5мм |
| Бренд | WANDA |
| Діаметр колеса | 29 " |
| Модель | W2030 (A) |
| Тип паковання | OEM (без брендового паковання) |
| Тип протектора | (дрібний шип) |
| Ширина покришки | x 2.10 |
Покришка 29" x 2.10 чорний з антипрок. зах. 5мм (дрібний шип) WANDA W2030 (A)
- Модель: TIR-29-053
- Наявність: Є в наявності
-
759.44грн.
- Без ПДВ: 759.44грн.

