| Параметр | Значення |
|---|---|
| Антипрокольний шар покришки | ні |
| Бренд | WANDA |
| Діаметр колеса | 700 " |
| Модель | P1134 |
| Розмір колеса | 28 " |
| Тип протектора | (полуслік) |
| Тип паковання | OEM (без брендового паковання) |
| Колір | чорний |
| TPI (щілність плетіння) | 30 TPI |
| Ширина покришки | x 1.75 |
| TPI (щілність плетіння) | 30 TPI |
| Антипрокольний шар покришки | ні |
| Бренд | WANDA |
| Діаметр колеса | 700 " |
| Колір | чорний |
| Модель | P1134 |
| Розмір колеса | 28 " |
| Тип паковання | OEM (без брендового паковання) |
| Тип протектора | (полуслік) |
| Ширина покришки | x 1.75 |
Покришка 700" x 1.75 чорний 30 TPI (полуслік) WANDA P1134
- Модель: TIR-28-011
- Наявність: Є в наявності
-
324.28грн.
- Без ПДВ: 324.28грн.

