| Параметр | Значення |
|---|---|
| Антипрокольний шар покришки | з антипрок. зах. |
| Бренд | WANDA |
| Діаметр колеса | 700 " |
| Модель | P1134 |
| Розмір колеса | 28 " |
| Тип паковання | OEM (без брендового паковання) |
| TPI (щілність плетіння) | 30 TPI |
| Ширина покришки | x 45C |
| TPI (щілність плетіння) | 30 TPI |
| Антипрокольний шар покришки | з антипрок. зах. |
| Бренд | WANDA |
| Діаметр колеса | 700 " |
| Модель | P1134 |
| Розмір колеса | 28 " |
| Тип паковання | OEM (без брендового паковання) |
| Ширина покришки | x 45C |
Покришка 700" x 45C чорний 30 TPI з антипрок. зах. WANDA P1134
- Модель: TIR-28-010
- Наявність: Є в наявності
-
417.56грн.
- Без ПДВ: 417.56грн.

